اخبار > کاشت نهال دوستی، علمی و فرهنگی ایران و اوگاندا


  چاپ        ارسال به دوست

کاشت نهال دوستی، علمی و فرهنگی ایران و اوگاندا

 

 

 

 

 

 

نهال دوستی، علمی و فرهنگی ایران و اوگاندا با حضور محمدرضا قزلسفلی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه «ان کومبا» کاشته شد.

در آستانه پنجاه‌وششمین سالگرد استقلال اوگاندا، محمدرضا قزلسفلی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کامپالا بنا به دعوت رسمی دانشگاه «ان کومبا» در مراسم جشن آغاز سال تحصیلی این دانشگاه حضور یافت.

در این نشست که در دفتر معاون دانشگاه «ان کومبا» برگزار شد، قزلسفلی دفتر یادبود این دانشگاه را امضاء و سپس به همراه اساتید و جمعی از دانشجویان، نهال دوستی، علمی و فرهنگی ایران و اوگاندا را در محوطه دانشگاه کاشتند.

معاون رییس دانشگاه «ان کومبا» در سخنانی، گفت: این نهال نشانه‌ای از صداقت، صلح، دوستی، تقویت روابط علمی، فرهنگی و گسترش همکاری‌های دوجانبه بین دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران و اوگاندا است.

قزلسفلی هم در سخنان خود، با بیان اینکه دو کشور نکات مشترک فرهنگی، علمی، دانشگاهی و اجتماعی فراوانی دارند، خطاب به مقامات دانشگاه «ان کومبا» و دانشجویان گفت: همانطور که ریشه‌های این نهال روز به روز  عمیق‌تر شده و به درخت تنومندی تبدیل خواهد شد، روابط همه جانبه دو کشور نیز، محکمتر و ریشه‌دارتر خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٧:٥٦ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٧١٨٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٦٢تقویم
اطلاع رسانی
سایتهای مرتبط

کتابخانه دیجیتال سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی