اخبار > رایزن فرهنگی ج.ا.ایران در اوگاندا با مدیر شبکه یو بی سی اوگاندا دیدار کرد


  چاپ        ارسال به دوست

پخش فیلم‌های ایرانی در شبکه «یو بی سی» اوگاندا

رایزن فرهنگی ج.ا.ایران در اوگاندا با مدیر شبکه یو بی سی اوگاندا دیدار کرد

به گزارش اداره‌كل روابط عمومي و اطلاع‌رساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، علی بختیاری، رایزن فرهنگی ايران ضمن بازديد از شبکه تلویزیونی «یو بی سی» اوگاندا، با وینستون آگابا، مدیر این شبکه گفت‌وگو کرد.

آگابا طي سخناني، ضمن خيرمقدم به رایزن فرهنگی کشورمان، از رویکرد اين نمايندگي فرهنگي جهت حمایت و همکاری با این شبکه تلویزیونی طي سال‌های گذشته سخن گفت.

مدیر شبکه تلویزیونی «یو بی سی» اوگاندا افزود: سیاست ما به عنوان یک شبکه تلویزیونی دولتی و در راستای سیاست‌های دولت، حمایت از فعالیت‌های کشورهای دوست و پوشش اخبار مربوط به آنهاست.

وي ادامه داد: از آنجاييكه همکاری‌هاي خوبی میان این شبکه و رایزنی فرهنگی ایران در اوگاندا برقرار بوده، ما برای پوشش اخبار فعالیت‌های ایران در اوگاندا، اعلام آمادگی کامل می‌کنیم.

پخش فیلم‌های ایرانی در شبکه «یو بی سی»

بختیاری ضمن قدرداني از همکاری‌های مطلوب اين شبکه با رایزنی فرهنگی ايران در گفت: ما تاکنون همکاری‌های خوبی داشته‌ایم که برگزاری سالانه مسابقات قرآن کریم نمونه بارز آن است.

رايزن فرهنگي ايران در اوگاندا، بيان كرد: پوشش برخی از فعالیت‌های رایزنی فرهنگي ايران و انجام مصاحبه‌های مختلف در مناسبت‌های مختلف دینی و فرهنگی از دیگر موارد این همکاری‌ها هستند.

وي در ادامه سخنان خود، گفت: امیدواریم بتوانیم در آینده‌اي نزدیک، همکاری‌هاي في مابين را توسعه و در حوزه‌های آموزش و تهیه برنامه نیز همکاری‌هاي بيش از پيش، داشته باشیم.

بختیاری نسبت به پخش فیلم‌های ایرانی در شبکه «یو بی سی»، اعلام آمادگی كرد که مورد استقبال مدیر این شبکه قرار گرفت و قرار شد این موضوع از سوی رایزنی پیگیری شود.

بنابر اعلام اين خبر، از دیگر موضوعات مورد توافق، برگزاری دوره آموزش خبرنگاری، تهیه مستند فعالیت‌های ایران در اوگاندا و برگزاری سلسله نشست‌های تلویزیونی به منظور معرفی ایران و فرهنگ ایرانی بود.


١٧:٢٦ - جمعه ٢٨ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ٦٥٣٩٣١    /    تعداد نمایش : ٣٠٥تقویم
اطلاع رسانی
سایتهای مرتبط

کتابخانه دیجیتال سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی